Wrocław

Ogłoszenia Wrocław i cała Polska!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze mamy urządzenia piorące marki Karcher. Wszystkie odkurzacze są dokładnie naprawiane.

Mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z ekstraktorem dajemy dwie końcówki: do czyszczenia foteli a także do czyszczenia wykładzin.

Istnieje możliwość wynajmu na 1 dzień lub na sobotę i niedzielę. Sprzęt można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze stolicy i okolic np. w Józefowie czy Konstancinie dowozimy i odbieramy Karchera bezpośrednio do Klienta.

Należy prać tapicerkę nie mniej niż dwa razy. Dzięki częstemu praniu można utrwalić dobry stan dywanu. W środku tapicerki zbiera się wielka liczba bakterii. Ponadto poplamiona sofa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa z Warszawy z reguły zalecają pranie kanap metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu tkaniny roztworem wody i płynu do prania. To łatwa i bardzo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy realne jest wypranie wszelakich zabrudzeń z sofy? Jak najbardziej. Odpowiednio przemyślana metoda razem z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz wysokojakościowymi środkami do prania umożliwia usunąć wyjątkowo trwałe plamy, które psuły „look” wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię